Kultura

Rekreacja

PTTK

wolny czas

Zapraszamy na imprezy organizowane przez stargardzkich organizatorów życia kulturalnego i organizatorów rozrywki.
Informacje o nich znajdziesz pod ich znakami.

Rekreacja w Stargardzie

Informacje o możliwościach aktywnej rekreacji w Stargardzie znajdziesz pod znakami poszczególnych organizatorów.


Ośrodek Sportu i Rekreacji

Administrowane przez OSiR Stargard Sp. z o.o. obiekty sportowe:
- AquaStar – centrum sportu i rekreacji (ul. Szczecińska 35);
- hala sportowa (ul. Pierwszej Brygady 1);
- stadion piłkarski (ul. Ceglana 1) oraz boisko piłkarskie (ul. Ceglana 11);
- stadion lekkoatletyczny (ul. Sportowa 1);
- lodowisko;
- przystań kajakowa na rzece Inie;
- ośrodek wypoczynkowy w Zieleniewie.


AquaStar

AquaStar – stargardzkie centrum sportu i rekreacji – to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w województwie zachodniopomorskim. Jego powierzchnia użytkowa to przeszło 4500 m2. W AquaStar, prócz licznych atrakcji w strefie wodnej oraz dwóch zewnętrznych zjeżdżalni, znajdziecie doskonale wyposażoną, dwupiętrową siłownię, trzy przestronne i komfortowe sale fitness, a także nowoczesną strefę saun.


Fabryka Formy - Starówka

Fabryka Formy w Stargardzie to 1400 mkw. przestrzeni treningowej na pierwszym piętrze galerii Starówka. Doskonała lokalizacja w samym sercu Starego Miasta zapewnia wygodny dojazd komunikacją miejską i własnym samochodem. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking. W ofercie m.in. szeroki wybór zajęć grupowych oraz dostęp do sauny i solarium.


Kręgielnia Stargard

Bowling, to dla jednych sportowa rywalizacja połączona z niepowtarzalną formą zabawy, a dla innych niepowtarzalna zabawa połączona ze sportową formą rywalizacji. Bowling, to sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Bowling to gra, w której nie istnieją ograniczenia wiekowe, zabawa dla całych rodzin i emocjonująca rozgrywka dla koneserów.


Stargardzki Ośrodek Tenisowy

Stargardzki Ośrodek Tenisowy to miejsce stworzone z myślą o pasjonatach tenisa oraz o początkujących, którzy dopiero chcą poznać tę dyscyplinę sportu. Tenis jest wspaniałym sportem, który może uprawiać każdy bez względu na wiek. Poprawia koordynację ruchową, szybkość oraz kondycję fizyczną. Ma on również wpływ na polepszenie nastroju, gdyż odpręża i relaksuje. Jego największą zaletą jest to, iż jest sportem towarzyskim, dzięki któremu można wspaniale spędzić czas w towarzystwie rodziny, przyjaciół lub kolegów z pracy.


PoćwiczOne- siłownia dla kobiet

PoćwiczOne Fitness Club to pierwsza siłownia w Stargardzie skierowana tylko do kobiet. Do dyspozycji klientów jest bogato wyposażona siłownia składająca się z 4 stref ćwiczeń (wolnych ciężarów, maszyn, strefy cardio oraz sali fitness), gabinet dietetyczny oraz gabinet masażu i fizjoterapii.